Witamy w sklepie internetowym SNORKELE.PL będącego własnością firmy GM PROJECT. Oferujemy tutaj różne części i akcesoria do samochodów terenowych, osobowych, SUV-ów i innych. Jesteśmy producentem akcesoriów wykonanych z plastiku, metalu i innych komponentów - w produkcji używamy profesjonalnych maszyn przemysłowych i surowców najwyższej jakości, aby spełnić wysokie oczekiwania Klienta. Oferowane przez nas produkty zostały przetestowane pod kątem codziennej użyteczności w pojazdach 4x4, na wyprawach oraz w warunkach rajdowych w Polsce i Europie - i sprawdzają się rewelacyjnie. Zakupione u nas przedmioty możesz w atrakcyjnej cenie zamontować w naszym serwisie. Zajmujemy się kompleksową przebudową samochodów wyprawowych, rajdowych i użytkowych.

Ponadto wykonujemy zlecenia indywidualne (w tym również detale na wyłączność), produkcje mało i wielkoseryjne z materiałów powierzonych lub zakupionych przez nas - przejrzyj nasz zakres usług. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z dużymi, jak i małymi przedsiębiorstwami, a także osobami prywatnymi. 

Jeśli masz jakieś pytania lub nie wiesz jak zakupić wybrane produkty - napisz maila na adres: biuro@snorkele.pl - otrzymasz odpowiedź najszybciej jak to możliwe.