Zabudowa kontener wyprawowy pickup - BASIC
14 000,00 zł
Brutto
Ilość

Uniwersalny kontener wyprawowy pasujący praktycznie na każdego pickupa. Ideą było stworzenie takiej zabudowy, która będzie błyskawicznie zdejmowana z samochodu i pozwoli użytkować go na co dzień oraz będzie zawierała w sobie wszystko co potrzebne do konkretnego zastosowania. Założenie lub ściągnięcie kontenera to 10 minut roboty -  można użyć wózka widłowego, ale jest opcja dorobienia uchwytów pod stelaż z kółkami, bramownicę lub ręcznego widlaka. 

Można go wykorzystać jako przestrzeń ładunkowo/bagażową, spersonalizować pod konkretne wyposażenie użytkowe (mobilne laboratoria, warsztaty, specjalistyczne usługi itd.) oraz oczywiście na wyprawy. Opcji zabudowy i rozbudowy jest tak naprawdę nieograniczona ilość. Szkielet stalowy, poszycia aluminiowe. Podstawowa wersja kontenera to ta surowa, niemalowana i takiej wersji dotyczy ogłoszenie. Waga takiego pustego kontenera to tylko 150kg. Na ostatnich zdjęciach można zobaczyć rozbudowaną i wyposażoną wersję. Kontener budowany pod zamówienie, czas realizacji ok 6-8 tyg.

Możliwy transport oraz dostosowanie mocowań kontenera do konkretnego samochodu oraz wykonanie instalacji po stronie samochodu pod grzanie zbiornika wody i ładowanie akumulatora.  

Kontakt: 888-808-188, mail: biuro@snorkele.pl 

Opcjonalnie możemy wyposażyć kontener ma wszystko co potrzeba na wyjazdach: 

- wbudowany zbiornik 46L na wodę, podgrzewany przez silnik samochodu, rozprowadzenie wody do kranu i złącza prysznica,

- instalacja elektryczną, przetwornicę, oświetlenie wewnątrz i na zewnątrz, wszystko zasilane z dodatkowego akumulatora w kontenerze. Akumulator może być ładowany z alternatora lub paneli fotwoltaicznych,

- stelaż pod namiot dachowy i roletę, wyprowadzenie zasilania do namiotu i rolety, 

- mocowanie stolika turystycznego wewnątrz zabudowy,

- ogrzewanie postojowe do ogrzewania namiotu dachowego lub naziemnego z własnym niezależnym zbiornikiem i zdalnym sterowaniem,

- zabudowę z szufladami (regulowane przegrody) i miejscem na lodówkę 35-40L,

- półki na pojemniki plastikowe,

- panel do sterowania całym wyposażeniem,

- namiot, roletę, lodówkę, kuchenkę na kartusze gazowe itd. itp.

- wiele drobnych patentów łącznie z otwieraczem do butelek ;)

 Waga tak wyposażonego kontenera jak na zdjęciach to 260kg.

Specyficzne kody